Які професії й мови програмування обрати, щоб не залишитися без роботи

Таким чином, команда GOIT дотримала свого слова і протягом трьох місяців влаштувала свого випускника в ІТ-команію на ту позицію, на яку він вчився. Перші заняття принесли прикрість, тому що стосувалися soft-skills і насправді були нецікавими та недоречними (як на мене), на щастя — це було лише два заняття. Тут тобі дадуть знання, тут тебе підримають, тут тобі допоможуть, тут ти наб’єш руку а далі — все в твоїх руках! Ти отримаєш крутий інструмент — залишиться тільки ним скористатись. Хочу сказати велике дякую вам GoIt і додати ,що це не просто школа з онлайн навчання ,а це велика і дуже дружня сім’я.

Таким чином не доведеться починати все з нуля. Іван Лапа — його курс по node.js був найкоротшим, але сповненим прикладів, челенджових задач та великою частиною розбору домашок прямо на лекціях. Обговорював також зі студентами з попередній курсів, багато кому стиль Івана зайшов навіть більше, ніж стиль Олександра.

хто такий Back-end Engineer

Тому мене записали на пробні уроки з обох напрямків. Крім того, в мене була консультація з викладачами, під час якої я міг поставити будь-які питання, що хвилюють мене (скажу, що зустріч була дуже продуктивною). (Це для тих, хто любить повторювати, що ютуб повний безкоштовних тьюторіалів, і т.п.).

Безплатні IT-курси для родичів айтівців. Що пропонують компанії — лідери ринку

Що напевно найважливіший скіл, якому вас тут навчать. Весь курс по Frontend вів у нас викладач Олександр Репета, здоров’я йому! Курси у нас були онлайн і був запис кожного проведеного вебінару. Олександр повторював інформацію по декілька разів і кожен раз намагався привести іншу абстракцію для кращого розуміння.

хто такий Back-end Engineer

Але є одне АЛЕ, нащо було тоді знову оновлювати цю позицію на куратора цього же дня. Мені відповіли що воно саме оновлюється, але це смішно, я знаю як працює платформа, такі речі самі не оновлюються. А завдяки курсу англійської, яка також входить у процес навчання на курсі, я познайомилась з крутою викладачкою, з якою продовжую працювати і зараз. Про курси я так скажу — вони вам не треба. Скільки б вам не розказували які вони корисні.

Крім самостійного навчання, було важко вибрати достойні курси на яких тебе дійсно навчать, допоможуть і скерують в правильне русло. — Дякую Володимиру Мельнику за такий розбірливий курс по JavaScript — це наша функціональна частина веб-сторінки, тож усе має працювати справно. Завжди повторить і пояснить, якщо комусь не зрозуміло було. Здається, марафон був пару місяців тому, а вже зараз я прохожу стажування IT компанії, і 2 дні тому ми з моєю групою здали випускний проект, написаний на React і Node.js 😮 Прямо самі, своїми ручками, і фронт і бек.

GoIT

Спеціаліст має подаватися на позицію вже з певним розумінням технології. Якщо ви розглядаєте позицію молодшого спеціаліста, то комерційний досвід в один рік стане у пригоді. LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер. На тему ’обирати школу чи вчитися самому’ написано досить багато. Раз ви це читаєте, ви вже, швидше за все, прийняли рішення навчатися у школі, і зараз якраз її обираєте.

хто такий Back-end Engineer

Додам, що я паралельно навчавсь в КПІ, ФІОТ, 2-3 курс, ніколи до цього не мав зв’язку з веб-розробкою, але вивчав строготипізовані мови, як С++, Java. Якщо у домашній роботі була якась, здавалося б, незначна помилка, роботу не приймали, доки ти її не виправиш. Вані Лапі за його курс Cracking JS він допоміг краще зрозуміти складні місця в JS, освіжити в пам’яті те що було вивчено, та краще підготуватись до співбесід. І звичайно ж дякую рекрутерам, HR-менеджерам, та особистому менеджеру за допомогу в працевлаштуванні.

В школі допомагають з складанням резюме, співбесідами, а також періодично підкидують вакансії. По одній з таких вакансій якраз отримав офер. В мене процес навчання і пошуку роботи пройшов легко. Я закінчив курс Bootcamp online за напрямком Fullstack developer в GoIT і повністю рекомендую дану компанію. Всі навчальні матеріали залишаються доступними після закінчення курсу, допомога менторів та викладачів (були випадки навіть в суботу виходили на зв’язок, коли працювали над командним проектом). У кожної групи є свій клієнт-менеджер, який мотивує, підтримує і допомагає студентам під час навчання.

Нетиповий вхід в IT: які професії й мови програмування обрати, щоб не залишитися без роботи

Ми бачимо певний спад вакансій на ринку, але все це змінюється з перебігом воєнної та політичної ситуації в країні. Мій шлях до ІТ сфери розпочався із цієї компанії. Вказана компанія складається з досвідчених та цілеспрямованих людей, які знають, що вони роблять і що вони хочуть отримати в результаті своєї роботи, чому і навчають інших. Особисто проходив два різних курса, а тому можу рекомендувати вказану компанію, як компанію, яка надає якісні курси). На всіх етапах у мене були хороші викладачі.

  • Крім самостійного навчання, було важко вибрати достойні курси на яких тебе дійсно навчать, допоможуть і скерують в правильне русло.
  • Ми готові розглядати мобільних розробників з pet-проєктами, цікавою добіркою ресурсів та платформ, де вони постійно прокачують свої знання, високим рівнем самосвідомості.
  • Якщо ти читаєш цей коментар — отже ти знаходишся на роздоріжжі і перед тобою стоїть нелегкий вибір «З чого почати?
  • Модуль верстки викладав Юрій Чеснюк, який був людиною із досвідом розробки і який доступно та зрозуміло доносив інформацію та завжди був готовий прийти на допомогу навіть, якщо питання не стосувалися теми заняття.
  • І, як на мене, то весь секрет в людях, які вкладають частинку себе в усе, що роблять.
  • Тепер у мене шість проектів (три з них так чи інакше пов’язані з GoIT) та новий оффер.

Вкінці було одне оффлайн-заняття в їх офісі, а потім дводенний хакатон з «випускним», врученням сертифікатів, гарним тортиком, шампанським і т.д. Зі сторони адміністрації GoIT вас буде чекати завжди дуже чудова підтримка, щоб йти далі навчатися. Від менторів не завжди отримуєш критику по своєму коду, та за мій період навчання їх було аж 5, що не дуже добре відобразилося на перевірці домашнього завдання. З цього боку хотілося би отримувати більш критики до своєї роботи. Викладачі серйозно ставляться до викладання матеріалу, особливо для тих, у кого це перші курси програмування в житті. В 2021 році у мене з’явились дві футболки якими я дуже дорожу.

Якщо ви обираєте Java, то ви певно вже остаточно вирішили для себе йти у цьому напрямку. Адже це одне із складних напрямів у ІТ, і до кінця курсу доходять не всі. Я можу ще довго згадувати позитивні моменти та прекрасних людей (і свою важку працю, звісно ж), однак найголовніше те, що GoIT можна довіряти. У вас будуть свої історії, проекти та викладачі.

Вас ділять на невеликі групи, де ви обираєте самі тімліда, скрама, вчитеся працювати через систему контролю версій. Максимально наближено до реальної роботи у компанії. Знань, отриманих на курсі, більш ніж достатньо для працевлаштування.

Data Scientist, DevOps, розробник застосунків і не тільки: на які професії варто звернути увагу

Бували теми, які не стосувалися програми навчання, але все одно можна звернутися і вам постараються допомогти. Більшість часу я не обирав нічого, я просто пробував усе, дивився вакансія Back-end Engineer що мені подобається та й займався тим. Зараз також, я обираю те, що мені подобається, що мене штирить, й намагаюсь опанувати. Алгоритм вибору нової професії дуже простий.

Сам курс поділений на окремі блоки (html/css, js, reactjs, nodejs), після кожного блоку фін. Проект, який можна додати в резюме, також на фін. Проекті вчися командній роботі як з самим проектом так і з git-repo, тому коли прийшов на роботу було не важко влитися в колектив. Але пам’ятайте, усе це вимагає ресурсів не лише матеріальних, але і особистих. Наступним модулем було освоєння JS викладач Вова Мельник, який окрім того, що мав значний досвід у сфері програмування, володів надзвичайним даром передавати ці знання. Окрім JS, Вова продовжив викладати модуль React.js — де ми насправді відчули всю силу і складність мови програмування.

Як обрати нову професію: поради кар’єрної консультантки

Однак, все залежить і від самих студентів, скільки часу та зусиль буде прикладено навчанню. Дякую команді GoIT за колосально пророблену роботу, Ви безумовно кращі і Вам немає рівних. Навчаючись вже на одних курсах у Львові я розумів що це була пуста трата часу. Перш за все хочу сказати те, що мені було з чим зрівняти. Самостійно вивчав верстку, та вирішив шукати IT-курси, щоб систематизувати своє навчання та мати зворотній зв’язок і наставника. Але компанія, впоралась на всі 100%, і більше.

Всі вихідні протягом цих 13 місяців йшли на виконання домашніх завдань. Але це те, на що я йшла свідомо і дуже задоволена своїм вибором. Зараз на реальному проєкті я розумію, наскільки правильно була побудована навчальна програма в GoIT. А саме досвід роботи в команді та командні проєкти.

Насправді це був нелегкий шлях, але саме GOIT зробив його цікавішим та ефективнішим, познайомив не лише з програмуванням, але із людьми, які стали справжніми друзями. Окрім тих спеціальностей, які зазвичай позиціюються як зручні для входу в ІТ, можемо виокремити Operations-менеджерів та аналітиків. «Взагалі робота з Big Data та нейромережами — це тренд останніх років, тому фахівці в Data Science дуже затребувані й попит на них продовжує зростати. Особливо у сферах з високим рівнем диджиталізації — це e-commerce, телекомунікації, ритейл, банківська сфера, тобто там, де є потреба аналізувати інтереси та вподобання як покупців, так і потенційних клієнтів.

Коли чи не кожен другий — QA: чому одні IT-спеціальності популярніші за інші

У вас буде крутий викладач по фронту, якого у нас на курсі прозвали «ходячою енциклопедією» (Сенсей), бо у вас питання, а у нього відповідь ще до того, як ви його задали (Олександр Репєта, моя вам повага і подяка). Підтримка 24/7 від менеджерів та наставників, які допомагають вам усвідомити, що і як відбувається. Я закінчила курс Full Stack Developer в GoIT досить давно — у вересні 2020 році. Однак знання, які я отримала за півтора роки навчання, дозволили мені швидко знайти роботу в Німеччині зараз, під час війни. Тому якщо ви хочете вчитись і практикувати речі, які вам знадобляться в реальному житті — вам сюди. Така ситуація трапилася із викладачем Павлом Р., якому було дуже важко доносити інформацію до слухачів, як наслідок, багато наших одногрупників до кінця не усвідомили силу Node.js.

Наприклад, оновлення для С++ виходять досить рідко (раз на декілька років), і суттєвих змін в нові релізи не вносять. Мова перестає відповідати вимогам сучасності. А той самий C# останнім часом активно розвивається, стабільно релізиться приблизно раз на рік, з’являються круті оновлення.

Свічнувся із банківської сфери та сфери корпоративного страхування. Чудова та позитивна команда, що дає можливість змінити кожному своє професійне життя. Просте переказування інфи з інтернету, яку я сам був в змозі нагуглити. Хочу окремо подякувати, https://wizardsdev.com/ за тє комьюніті, яке є в GoIT, дякую випускникам 32 групи Максим Квітковський та Nataliia Valko… А загалом все відбувається в дружній та професійній атмосфері. Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Leave a Comment

Your email address will not be published.